Прочитав оце чудову книжку:
І вона дуже мені сподобалась з трьох причин...
Ну скільки можна? А поки не буде вирішено. Як саме? Ну от є пропозиції.
Ні, це не про малярство, сучасне, чи, може, давнє. Це про націоналізм і саме наш, український. Ну от погляньте:
Втім, зверніть увагу, по-перше, йдеться про 20-30 роки минулого сторіччя, а по-друге, написано це майже тридцять років тому. Хоч автору такої точки зору, професору Валентину Морозу, не можна не повірити. Ну і не взятись прочитати, так же? Будь ласка: 1, 2, 3. Але є і зауваження.
Так, так, у Миколаєву вже три точки входу. От погляньте.
Ніхто не хоче щось додати? Нема? Так треба зробити, запустити в себе в місті чи в тергромаді власну сторінку і працювати. Так просто.
Ну дуже цікаво, хоч я ще і не прослухав. А ви спробуйте...
Так, це про нього. Але не тільки.
Что такое благосостояние?
Как возник капитализм?
Зачем платить налоги?
Как в современном мире работает принцип распределения?
Отвечая на эти и другие вопросы, финансист Георг фон Вальвиц пишет новую историю развития экономических идей, начиная с Адама Смита и заканчивая Occupy Wall Street. Остроумно и легко он объясняет то, что мы привыкли считать очень сложным. Останавливаясь на ключевых фигурах и событиях двухсот лет существования экономики в современном понимании этого слова, в каждой главе он проводит параллели с современностью: идеи Смита, Руссо, Милля, Бакунина, Маркса и Кейнса в книге перекликаются с кризисами в Греции и Исландии, экономической моделью Китая и протестными акциями последних лет.
Почалось досить несподівано...
Чесно скажу, що не знаю достеменно, про що йдеться. Тобто, звісно, чув про Болонський процес... Як, мабуть і більшість пенсіонерів. Стривайте, а нам навіщо щось про новітню чи й майбутню науку? Це нехай науковці вивчають, сперечаються. Так, нехай. Але, може, допоможемо?
Не чули про таке? Зараз, зараз познайомимся з цією новітньою наукою. Тут оригінальний текст за всіма правилами наукових публікацій, а далі його адаптація для обговорення в Академії третього віку.
... від Данили Яневського. Бо на обкладинці саме такий анонс - націоналізм, Бандера - але, звісно, розмова набагато більш розлога. Отже:
Десь в хмарних системних чи й стратегічних виріях, глобальних чи й сенсобудівних чи й... Ну, не знаю, от послухайте:
Виглядає так:
А знаходиться тут. Я прочитав з інтересом. Марксизм? Націоналізм? Путінізм? Ну поцікавтесь, я не наважусь якось це визначити. На додаток до того, що, звісно, це органічна частина РМ - "Русского мира" як ідеологічної чи маніпулятивної технології.
Навіщо знати? Щоб долати. Тільки так, такий закон ідеологічного протистояння.